logo wizka3

Pozycjonowanie witryny internetowej

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach (Google, Bing, Onet) jest to zbiór czynności mający na celu skuteczne promowanie naszej witryny ze szczególnym uwzględnieniem jej wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Przykładowo, jeżeli posiadamy warsztat samochodowy i chcemy, by nasza strona pojawiła się na pierwszym, a nie na dwusetnym miejscu po wpisaniu w Google hasła "warsztat samochodowy" czy "naprawa tłumika", musimy ją wcześniej wypozycjonować. Dzięki temu zwiększymy jej oglądalność co przełoży sie na nowych klientów. Pozycjonowanie jest dużo bardziej wydajne niż zakup banerów reklamowych czy roznoszenie ulotek. W każdym momencie z wyszukiwarek korzystają miliony użytkowników, a ilość osób odnajdujących stronę dzięki wyszukiwarce internetowej przekracza 60%. Bardzo często docieramy do interesujących nas witryn tylko dzięki wpisaniu w wyszukiwarce szukanego hasła. Strony, które pojawiają się jako pierwsze, są właśnie stronami wypozycjonowanymi.


Oferta

Trojka Design współpracuje w tym zakresie z profesjonalną firmą obsługującą ponad 150 przedsiębiorstw i dużych portali internetowych. Po stworzeniu i umieszczeniu w sieci Państwa witryny interentowej, możemy od razu zaproponować jej wypozycjonowanie w wyszukiwarkach.

Home Logo01
Home Logo03
Home Logo02
Home Logo04
Home Logo05
Home Logo06

Kontakt

Trojka Design
ul. Grunwaldzka 40/2a
60-786 Poznań

Fotografia | zapytania

tel: 501-216-126
e-mail: kontakt@trojka-design.pl

Witryny internetowe

tel: 607-992-069
e-mail: strony@trojka-design.pl